lotos
.
.
  ♥   ♥   ♥
 .
.
Erika je veľmi vnímavá, pokojná a zároveň pevná vo svojom prístupe. Veľmi rýchlo si získala moju dôveru.  Hneď na prvom stretnutí som sa pri nej cítila príjemne, takže som sa mohla okamžite ponoriť do svojich spomienok a emócií, bez toho, aby som sa za ne hanbila. Dávala mi dostatok času na precítenie svojich pocitov a bolestí a veľmi elegantne ma previedla celým procesom. Niekoľkokrát som mala dojem, že už mám nejakú situáciu vyriešenú, ale to len rozum prevládol nad pocitmi. Erika to ihneď postrehla a „donútila“ ma danú situáciu vyriešiť až do konca. Zároveň však netlačila príliš na pílu. Pracujem s ľuďmi a viem, že metóda či technika nikdy sami o sebe nestačia, i keď by boli geniálne. Vždy je dôležitý prístup človeka, ktorý ma touto metódou sprevádza, pretože on tomu dáva dušu. Erika je výborný sprievodca Cestou, ktorého môžem vrelo odporučiť všetkým, ktorí sa rozhodli pre šťastnejší život.
Ivica, Velké Losiny

 

  ♥  ♥  ♥

 

Jít v životě správnou cestou… někdy jednoduché, jindy složité, neustálé rozhodování, pochybnosti, překvapení, nejistota. A přitom jsme si málokdy jisti, zda opravdu jdeme správnou cestou. Správnou především pro nás.  Cesta Brandon Bays je jiná. Přes strach z prožitku do toho člověk jde, prochází různými emocemi a na konci ho čeká pocit uvolnění, jistoty, následné lehkosti až svobody. Přitom žádné „čarování“. Je to jenom o nás a o tom, kam až si dovolíme zajít…  Už tolikrát jsem měla pocit, že to, či ono, jsem zvládla. A pak přišla zkouška a velmi rychle jsem zjistila, jak na tom v reálu jsem. Někdy se můžu snažit ze všech sil a stejně se nedaří zbavit se některých myšlenek, reakcí, pocitů, zkratů a jenom přihlížím, jak to zase jede jakoby mimo mě. A pak jsem dostala možnost projít si CESTU.  A výsledek? Překvapivý. Šokující. Krásný. Po dlouhé době se mi zdá, že něco funguje, že je to hmatatelné a okamžité, že svůj život zase držím ve svých rukou. A už ho nechci nikomu půjčit, podřídit, dát… Je můj. Děkuji Ti Eriko, že jsem díky Tobě toto vše mohla zažít. Děkuji za citlivý a empatický přístup při procesech, za podporu, za porozumění. A v neposlední řadě děkuji, že se naše životní cesty potkaly.

Renata, Olomouc

 

  ♥  ♥  ♥ 

Erika, chcela by som ti ešte raz poďakovať za tvoju trpezlivosť pri procese. Už som neverila, že sa mi naozaj podarí prejsť nejakým procesom. A tá stará spomienka, čo mi prišla, ma naozaj veľmi prekvapila. Ak by som sa riadila rozumom, tak by som predpokladala , že si vydiskutujem s exmanželom svoju zlosť a sklamanie z jeho nevery a rozvodu. Ale to som už asi predýchala a nebol to môj problém. Nechápem ako som sa mohla ocitnúť 25rokov dozadu a znovu precítiť ten obrovský strach o jeho život, čo som prežívala vtedy. Vlastne som to pochovala hlboko v sebe a nemohla som o tom hovoriť. Nejako to ešte stále predýchavam. Netušila som, že takýto proces dokáže s človekom až tak tak zamávať. Erika mooooc ti ďakujem.

Lenka, Bratislava

 

  ♥  ♥  ♥ 

.

Milá Eriko, jsem moc ráda, že jsem Tě potkala, protože teď mám někoho, na koho se mohu obrátit, až zase nebudu vědět kudy dál.  Cesta mne velmi oslovila a změnila život k lepšímu. Moc děkuji za krásné a hluboké procesy, kdy jsem mohla spoustu věcí pochopit. A také propustit to, co již nepotřebuji. Jsem šťastná, že jsem potkala Cestu, jsem šťastná, že jsem potkala Tebe a těším se na další objevování sebe sama. Přeji Ti hodně štěstí a radosti s Cestou.

Hanka, Mohelnice

 

 ♥  ♥  ♥ 

.

Dobrý den paní Židková. Po procesu, hned následující den jsem byla překvapena, jak dobře se mi vstávalo. Hlavně zmizela ranní ztuhlost. Celkově mi přijde, že mám více energie. Aktuálně jsem začala řešit změnu práce tak, aby mi vše dávalo větší smysl. Mám poprvé v životě pocit, že vím přesně, co chci dělat a kam směřovat. Děkuji.

Irena, Zlín

 

 ♥  ♥  ♥ 

.

Dobrý den Eriko. Svůj stav po procesu bych popsala asi tak, že se cítím jakoby u mne vevnitř někdo po dlouhé době vymaloval nebo jakoby celoživotně plovoucí loďka po horské bystřině dojela konečně do údolí kde je řeka klidnější 😀 … Zmizely výčitky a neklid ve chvílích, kdy po mně někdo něco chce a já odmítám a nelámu si hlavu s tím, co musím nebo bych měla. Ale znám se a některé věci co mě provází svou intenzitu nezměnily, budu to teď sledovat a myslím že Vás ještě v budoucnu navštívím 🙂

Katka, Spálov, okr. Nový Jičín

 

„ Jeskyně, do níž se bojíš vstoupit obsahuje poklad, který hledáš.”

Joseph Campbell